چطور سیم بکسل آسانسوری چینی تبدیل به سیم بکسل آسانسوری گوستاولف اصل آلمان میشود ؟(قسمت دوم)

cead81-e8e710-1

چطور سیم بکسل آسانسوری چینی تبدیل به سیم بکسل آسانسوری گوستاولف اصل آلمان میشود ؟ ( قسمت دوم )

توجه : قبل از خواندن مطلب ذیل ، حتما مطالب قسمت اول را مطالعه نمایید .برای مشاهده قسمت اول اینجا را کلیک کنید .

به جهت روشن تر و شفاف تر شدن فضای تصمیم گیری برای خریداران محترم ، مطالب ذیل در مورد سیم بکسل های آسانسوری تقلبی گوستاولف موجود در بازار ایران ارائه می گردد :

سیم بکسل گوستاولف تقلبی
یکی دیگر از روشهایی که بعضی از فروشندگان برای فروش سیم بکسل آسانسوری تقلبی گوستاولف استفاده میکنند ، استفاده از پلاک فلزی بر روی قرقره سیم بکسل میباشد . مانند تصویر بالا ، به روش بسیار ناشیانه ای ، پلاک را بر روی قرقره میکوبند و کلمه گوستاولف را ، یا با رنگ سیاه و مشکی میپاشند و یا اگر حوصله داشته باشند کلمه گوستاولف را با داغ بر روی آن حک می کنند . مانند تصویر زیر :
سیم بکسل گوستاولف تقلبی

از آنجاییکه ساخت اینگونه پلاک ها بسیار ساده و ارزان است و هزینه بسیار پایینی دارند لذا انجام چنین کارهایی برای این دسته از فروشندگان بسیار سود آور است .

روش دیگری که براش فروش سیم بکسل تقلبی گوستاولف استفاده میشود ، استفاده از سلفون سبز رنگ بر روی قرقره سیم بکسل به همراه نوار سبز رنگ داخل سیم بکسل است که به تفضیل در قسمت اول در مورد آن توضیه داده شده است . در ضمن از سلفون بدون رنگ نیز استفاده میشود تا وجه تفریقی با سیم بکسل های آسانسوری اصل گوستاولف آلمان ایجاد کنند . تصاویر زیر زیر را مشاهده نمایید :

سیم بکسل گوستاولف تقلبیسیم بکسل گوستاولف تقلبی
سیم بکسل گوستاولف تقلبی

اخیرا بعضی از فروشندگان از روش جالب دیگری نیز استفاده می کنند به این شکل که  وقتی می بینند که خریداران علیرغم تمام شگردهای متقلبانه آنها برای فروش تمایلی یه خرید جنس آنها را ندارند ، به خریداران عنوان می نمایند که سیم بکسل آسانسوری آنها ، سیم بکسل گوستاولف ساخت کره است ؟!!!! یعنی با گفتن این جمله ، بخشی از مزیت و ویژگی کالا را از کشور کره جنوبی قرض می گیرند و بخش دیگر را از گوستاولف آلمان !!!!!  در واقع اگر خریدار ، اقدام به خرید کند ، وی سیم بکسلی را خرید کرده است که دارای 3 ویژگی است :
1- این سیم بکسل آسانسوری در چین ساخته شده است . در آنجا نوار چاپ شده گوستاولف در داخل کنف با رنگ سبز قرارداده میشود . پس سیم بکسل اصالتا ، ساخت چین است . صرف نظر از اینکه در کدام کارخانه ساخته شده باشد و دارای چه کیفیتی است .
2- این سیم بکسل در ایران ، با روشهای متقلبانه در عرض کمتر از نیم ساعت ، تبدیل به سیم بکسل گوستاولف اصل آلمان گردیده است .!!!!
3- با تایید شفاهی فروشنده که ساخت کشور کره جنوبی است ، در همان لحظه  صاحب کلیه استانداردهای کشور کره جنوبی میشود . در ضمن برای اینکه خیالتان راحت شود ، اگر شما بخواهید آنها میتوانند در کمتر از کسری از ثانیه ، سیم بکسل درخواستی شمارا ،  صاحب استانداردهای بین المللی انگلیس ، آمریکا و یا هر کشور دیگری که مد نظر شما باشد بنمایند و گواهی سرتیفیکیت آن را هم تحویل دهند !!!!!!!!!